Субота, 20.04.2024, 13:07

Головна » Файли » Мои файлы

Самоучитель MS Excel XP
[ ] 10.09.2008, 10:57

Унiкальна покрокова інтерактивна навчаюча система швидко навчить вас користуватися редактором електронних таблиць Microsoft® Excel XP. "Самоучитель Microsoft® Excel XP" запропонує вам виконати більше 370 вправ, які об’єднанні в 27 уроків; по принципу "вибери правильну відповідь". З урахуванням результатів тестування виставляється оцінка, а також даються рекомендації - перейти до наступного уроку або повторити пройдений. Зрозумівши, для чого призначений Excel, ви оволодієте основними навичками роботи в редакторі електронних таблиць, навчитеся робитиь розрахунки і аналіз даних, познайомитеся з правилами оформлення робочого листа і особливостями виведення таблиць на друк. Під чітким керівництвом самоучителя ви одержите знання, які дозволять вам вільно оперувати цифровими даними, формулами, діаграмами, списками і таблицями. Ефективність методу покрокового навчання підвищується завдяки чудової емуляції середовища Microsoft® Excel XP і можливості перегляду і прослуховування анімованих приклдадів необхідну кількість раз.

Категорія: Мои файлы | Додав: escuela
Переглядів: 2197 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |